Kwas foliowy a dieta sportowca – jaki wybrać?

Zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa jeśli chodzi życie sportowca – zarówno zawodowego, jak i amatora. Pamiętaj też o właściwej suplementacji produktami topowych marek, jak np. Apollos Hegemony. Dzięki czemu zyskasz pewność, że Twój organizm będzie mieć wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Na pewno wiesz, że wszelkiego rodzaju niedobory mogłyby powodować spore problemy zdrowotne, a także ograniczać Twoje możliwości podczas treningów. Sprawdź, dlaczego kwas foliowy i melatonina to dobry pomysł na suplementację!

Kwas foliowy – jak działa?

Suplement, który sprzedawany jest jako kwas foliowy od Apollos Hegemony to produkt, który doskonale sprawdza się zarówno w przypadku sportowców, jak i osób, które po prostu dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ten składnik odżywczy wpływa na organizm pod wieloma kwestiami, a mianowicie: tworzy krwinki czerwone, poprawia metabolizm homocysteiny, zmniejsza uczucie zmęczenia, przyczynia się do tworzenia aminokwasów w organizmie, wpływa na wzrost podziału komórek oraz zmniejsza ryzyko wad rozwojowych u dzieci. Podsumowując – stosowanie suplementu w postaci kwasu foliowego to świetny pomysł zarówno dla sportowców, kobiet w ciąży, jak osób chcących poprawić swoje samopoczucie i zdrowie.

Melatonina – kiedy warto ją stosować?

Chcesz kupić melatoninę? Wybierz tę od Apollos Hegemony. To produkt, który został stworzony z użyciem doskonale wyselekcjonowanych składników o przedłużonym przyswajaniu. Apollos Hegemony stworzyło melatoninę w kapsułkach, która nadaje się dla sportowców, a także dla osób, które mają problemy z zasypianiem, pracują w nerwowych warunkach oraz są narażone na zmiany stref czasowych. Melatonina to endogenny hormon, który odpowiada za odpowiednie funkcjonowanie zegara biologicznego i nie tylko. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z zasypianiem (a to spowalnia regenerację po treningach), koniecznie sięgnij po suplement w postaci melatoniny od Apollos Hegemony.